by Julianna Gąsiorowska

Wyróżnienie / Featured


This is a post about Polish contest for the best sewing blog in Poland. My blog got one of the prizes (it was chosen by jury). I am thankful for all the votes and I mention in this post some of things, which are actually useful only for quilters speaking Polish (so I don't translate this post into English).


Wczoraj zostały ogłoszone wyniki w Konkursie na Szyciowy Blog Roku 2014 i spotkała mnie miła niespodzianka, gdyż mój blog otrzymał drugie wyróżnienie w kategorii Osobowość.

Otrzymanie tego wyróżnienia oraz interesującej nagrody (maszyna do szycia Łucznik) to coś bardzo cennego, ale jeszcze milsze były Wasze komentarze (w trakcie głosowania internautów, jak i po ogłoszeniu wyników), za które serdecznie dziękuję! Takiej dawki słodkości nie spodziewałam się po prostu i jak same dobrze wiecie, fajnie jest wiedzieć, że ma się takich wspaniałych znajomych w patchworkowym świecie.
Dziękuję organizatorom konkursu i ich partnerom za stworzenie tego wydarzenia - takie konkursy są fajnym sposobem na promowanie polskich blogów szyciowych (oby osób szyjących i prowadzących blogi było jak najwięcej!).
Jeśli macie chwilę, to koniecznie zajrzyjcie na stronę konkursu. TUTAJ znajdziecie linki do zwycięskich blogów (w tym mojej faworytki Oulala - blog z szyciowymi filmikami-tutorialami), ale warto przejrzeć pozostałe zgłoszone blogi, bo nie brakuje prawdziwych perełek!

W podziękowaniu za Wasze wsparcie ślę - wprawdzie tylko wizualnie - te śliczne kwiaty:


Nie znałam wcześniej tego gatunku (Eustoma), ale cieszę się, że Pani z osiedlowej kwiaciarni poleciła go mojemu mężowi, gdyż na stole prezentują się cudnie.


7 lovely comments / miłych komentarzy:

 1. Gratulacje! w pełni zasłużona nagroda dla Ciebie! :) powodzenia w oczekiwaniu na narodziny Córeczki - to już tak blisko :) A dla Pierwszej Córci gratulacje udanego pokazu mody- nie nadążam z blogowym światem ale Waszą udaną współprace widziałam i bardzo mi się podoba!

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje! Osobowość patchworkowa w 100% zasłużona! Brawo :)
  Pozdrawiam
  Kamila

  OdpowiedzUsuń
 3. Juhhuu. Gratuluję! Jaki miły początek wiosny :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Merci pour cet article très complet encore une fois

  voyance mail gratuit

  OdpowiedzUsuń

 5. votre site et vos créations sont magnifiques j'adore merci
  consultation voyance gratuite

  OdpowiedzUsuń

Veni... Vidi... Comentare...:)))

Dziękuję za pozostawiony przez Ciebie ślad!
W miarę możliwości staram się odpisać e-mailowo autorowi każdego komentarza. Moje odpowiedzi na blogu zamieszczam, gdy może to pomóc innym czytelnikom.

/ Thank you for your lovely comment!
If possible, I try to respond to every comment. I put my answers on the blog when it could help other readers.

>