by Julianna Gąsiorowska

MatrioszkiZawsze chciałam zamówić sobie jakąs tkaninę w matrioszki by uszyć z niej torebkę, ale zawsze cos stawało mi na drodze... Któregos dnia wymysliłam, że prosciej będzie uszyć torebkę w kształcie matrioszki. Powstało ich parę, ale nie mam dobrych zdjęć. Te, które zamieszczam, nie są wysokich lotów, ale póki nie będę miała lepszych zamiesciłam takie jakie mam...

/ I always wanted to buy some fabrics with Matryoshkas to sew a bag, but always something interrupted me... Once I thought that it would be easier to sew matryoshka shaped bag.. A few such bags were made, but I don't have good photos. These photos which I put are not the best quality and I will put some better photos if I would be some day able to take it:)


PS. Jestem dosć zadowolona z tego projektu, gdyż od początku do końca był moim pomyslem. Mam już nową maszynę, więc niedługo udoskonalę matrioszki:) dodatkowo jedna dobra dusza je sfotografuje!

/ PS. I'm quite satisfied with this project, because I figured it out by myself. I've got new sewing machine so I will make matryoshkas perfect:) additionaly one good woman will take photos of my bags!

5 lovely comments / miłych komentarzy:

 1. świetna torebka!!! bombowy projekt!

  OdpowiedzUsuń
 2. Matrioszki są śliczne i pomysł z torebką fajny, kobiecy ale z żartem:))
  Pozdrawiam, K.

  OdpowiedzUsuń
 3. Those are SO, SO cute! I love Matryoshkas! I always admire them when I see them in shops and sometimes browse through them on eBay dreaming of finding the perfect pretty set for me. Your Matryoshka bags are absolutely darling! I wish I could tell you in Polish just how super cute they are. My favorite is the blue one on the right.

  xo -El

  OdpowiedzUsuń
 4. potrzeba matką wynalazku :D Torebka w kształcie matrioszki jest o niebo lepsza od matrioszkowej tkaniny :) Jak szaleć, to szaleć!

  OdpowiedzUsuń
 5. Wspaniale zaprojektowalas !, podoba mi sie ,mozna w taki sposob projektowac duzo fajnych rzeczy , wykorzystaj tez w swoich pracach rozne wzory maszynowe / rozna kolorystyka nici , to taka moja prywatna podpowiedz , pozdrawiam:)))

  OdpowiedzUsuń

Veni... Vidi... Comentare...:)))

Dziękuję za pozostawiony przez Ciebie ślad!
W miarę możliwości staram się odpisać e-mailowo autorowi każdego komentarza. Moje odpowiedzi na blogu zamieszczam, gdy może to pomóc innym czytelnikom.

/ Thank you for your lovely comment!
If possible, I try to respond to every comment. I put my answers on the blog when it could help other readers.

>