by Julianna Gąsiorowska

Happy day / Radosny dzień


English version below:)

Jest mi bardzo miło Was poinformować, że nasze mieszkanie zostało przedstawione w numerze specjalnym Mojego mieszkania "Najpiękniejsze dekoracje domu", który od dziś jest już w kioskach. Wspaniały artykuł nie powstałby gdyby nie wysiłek Doroty Jaworskiej (która spisała naszą historię), Maryni Moś (bardzo cierpliwej stylistki, artystycznej duszy) i Marcina Czechowicza (fotografa pokazującego rzeczywistość w piękny sposób). Dziękuję im bardzo serdecznie!

A Was zachęcam do lektury:)


/ Our little flat was showed in Polish home decor magazine. It was a great adventure and I am happy that we had such opportunity. I wish I could show you more!


Jeśli trafiłaś (-eś) tutaj za pośrednictwem magazynu Najpiękniejsze dekoracje domu serdecznie zapraszam Cię do przejrzenia mojego bloga (a także tego drugiego, bliższego urządzaniu wnętrz - TUTAJ).
U góry bloga są zakładki, a jedną z ważniejszych jest zakładka Tutoriale, gdzie umieściłam linki do wszystkich stworzonych przeze mnie kursów.
Szyję od dłuższego czasu i postów z moimi pracami jest wiele. Od 4 lat przygotowuję krótkie zestawienia większości prac. Warto do nich zajrzeć by zorientować się co szyję (wystarczy kliknąć na zdjęcie by przenieść się do odpowiedniego wpisu):

5 lovely comments / miłych komentarzy:

 1. Gratuluję publikacji!
  A mozaiki z pracami przepiękne, tyle kolorów :) Niezwykle energetyczna mieszanka, idealna na jesienny poranek.

  OdpowiedzUsuń
 2. Chyba nigdy nie nasycę się widokiem Twoich prac. Są jedyne w swoim rodzaju, niepowtarzalne! Nie ukrywam, że to właśnie Twój blog był tym, który spowodował, że wpadłam po uszy i poszłam dalej w poszukiwaniach. Dlatego zupełnie nie dziwi mnie publikacja (gratuluję!) i mam nadzieję, że jeszcze więcej osób złapie od Ciebie tą nieuleczalną fascynację wzorami i kolorami.
  To mówiłam ja, Barbara ;-)
  Aha, ale piosenkę już sobie odpuszczę ;-)
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję, Julianno!
  Te żywe, energetyczne kolory Twoich prac i wnętrz, nawet jesień czynią bardziej znośną.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Great news.Congratulations!!

  Your work is just fantastic.

  OdpowiedzUsuń

 5. Un petit pour vous dire que votre blog est super!
  voyante

  OdpowiedzUsuń

Veni... Vidi... Comentare...:)))

Dziękuję za pozostawiony przez Ciebie ślad!
W miarę możliwości staram się odpisać e-mailowo autorowi każdego komentarza. Moje odpowiedzi na blogu zamieszczam, gdy może to pomóc innym czytelnikom.

/ Thank you for your lovely comment!
If possible, I try to respond to every comment. I put my answers on the blog when it could help other readers.

>