by Julianna Gąsiorowska

Kartki / Cardmaking


One of the tasks from Mary's Advent calendar was making together Christmas cards. We don't have many cardmaking supplies, so we used some supplies I bought at local shop: washi tape, colorful cardboards and snowflake stickers. Our cards are pretty simple (we're both pretty beginners in cardmaking), but colorful. Inside all cards Mary wrote some wishes and added some drawings. Some cards are not still ready, because I didn't buy a glue (I was sure we have some at home:). Almost all cards are in my favorite Christmas colorway and I must admit that still I love it and I'm not tired with it yet!

/ Zadaniem z kalendarza adwentowego na dziś było wspólne przygotowywanie kartek świątecznych. Nie mamy zbyt wielu materiałów na ten cel, więc w osiedlowym sklepiku nabyłam jakieś podstawowe rzeczy: washi tape, kolorowy karton i naklejki śnieżynki. Nasze kartki są dość proste (obie jesteśmy początkujące w robieniu kartek), ale za to kolorowe. W środku każdej kartki Marysia napisała życzenia i dodała rysunki. Niektóre z kartek nie są jeszcze gotowe, gdyż nie kupiłam kleju (byłam przekonana, że w domu mamy klej:). Prawie wszystkie kartki są oczywiście w mojej ulubionej świątecznej kolorystyce i muszę przyznać, że nadal ją uwielbiam i nie zmęczyła mnie jeszcze!
On Pinterest I gathered some Christmas cardmaking inspirations and for sure we will use some of this ideas next year (HERE).
/ Na Pintereście zebrałam trochę inspiracji i z pewnością z niektórych z nich skorzystamy w przyszłym roku (TUTAJ).7 lovely comments / miłych komentarzy:

 1. Świetne !!! My co roku robimy zaproszenia urodzinowe. Zawsze mamy przy tym niezłą zabawę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super kartki! my tez co roku robimy kartki na Święta! W tym roku dzieciaki zapaliły się do haftu matematycznego :) ale wycinane też robiliśmy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Very cute I made some last week.Have a fun week!

  OdpowiedzUsuń
 4. Wygląda na fajną zabawę. Spróbuję z moimi dzieciakami. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne! Widać włożone serce, a to podstawa:)

  OdpowiedzUsuń
 6. I think, and it feels through all the articles, that you have mastered your subject from end to end.

  Voyance par mail rapide

  OdpowiedzUsuń

Veni... Vidi... Comentare...:)))

Dziękuję za pozostawiony przez Ciebie ślad!
W miarę możliwości staram się odpisać e-mailowo autorowi każdego komentarza. Moje odpowiedzi na blogu zamieszczam, gdy może to pomóc innym czytelnikom.

/ Thank you for your lovely comment!
If possible, I try to respond to every comment. I put my answers on the blog when it could help other readers.

>