by Julianna Gąsiorowska

Retro Rose for contest


Did you read about the Briar Rose Quilt Design Contest? It's a collaboration of Pink Castle Fabrics, Windham Fabrics and Threadbias, Heather Ross itself is a judge. I read about it some time ago, but then I thought that I won't be able to learn the new quilt design tool by Threadbias. On Saturday I read that the deadline for submitting contest entries ends soon, so without any futher hesitation I decided to give it a try. And it was easier than I thought! The Threadbias tool is so easy to use and it contains special options for creating my favorite Drunkard's Path blocks. So please meet my entry Retro Rose:

/ Miałyście może już okazję przeczytać o konkursie Briar Rose Quilt Design? Konkurs jest pomysłem Pink Castle Fabrics, Windham Fabrics i Threadbias, Heather Ross we własnej osobie jest sędzią. Czytałam o tym konkursie jakiś czas temu, ale byłam przekonana, że nie nauczę się jak obsługiwać narzędzie do projektowania quiltów udostępnione przez Threadbias. W sobotę znów natknęłam się na informację o konkursie, który dobiegał już końca, i bez dalszego wahania, postanowiłam spróbować. Okazało się, że obsługa programu jest o wiele prostsza niż myślałam! Narzędzie udostępnione przez Threadbias jest bardzo intuicyjne, a do tego zawiera specjalne opcje do kreowania moich ulubionych bloków Drunkard's Path. Tak też powstał projekt Retro Rose:If you like my Retro Rose, you can vote for it HERE.
You have to be a member of Threadbias community to vote. Signing up is free and you can try (also for free) how quilt design tool works:)

/ Jeśli Wam się podoba mój projekt, możecie na niego głosować TUTAJ.
Trzeba być członkiem społeczności Threadbias by zagłosować, ale dołączenie do niej jest bezpłatne i daje możliwość wypróbowania narzędzia do projektowania quiltów (również bezpłatnie:)6 lovely comments / miłych komentarzy:

 1. Cudny projekt, Julka!!!! Pędzę oddać głos:)
  Pozdrawiam ciepło!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Oh, I love this design! Perfect for the collection, as is the name! :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. lecę oddać głos!! :)

  ty wiesz, że ja uwielbiam Twoje prace, więc nie będę ci już tym zanudzać :D

  OdpowiedzUsuń
 4. I voted for yours. I love curves!

  OdpowiedzUsuń
 5. I will not do in originality but your blog is so good that we can not say anything else than THANK YOU MUCH!

  voyance Email gratuit

  OdpowiedzUsuń

Veni... Vidi... Comentare...:)))

Dziękuję za pozostawiony przez Ciebie ślad!
W miarę możliwości staram się odpisać e-mailowo autorowi każdego komentarza. Moje odpowiedzi na blogu zamieszczam, gdy może to pomóc innym czytelnikom.

/ Thank you for your lovely comment!
If possible, I try to respond to every comment. I put my answers on the blog when it could help other readers.

>