by Julianna Gąsiorowska

Wyróżnienie / Featured


This is a post about Polish contest for the best sewing blog in Poland. My blog got one of the prizes (it was chosen by jury). I am thankful for all the votes and I mention in this post some of things, which are actually useful only for quilters speaking Polish (so I don't translate this post into English).


Wczoraj zostały ogłoszone wyniki w Konkursie na Szyciowy Blog Roku 2014 i spotkała mnie miła niespodzianka, gdyż mój blog otrzymał drugie wyróżnienie w kategorii Osobowość.

Otrzymanie tego wyróżnienia oraz interesującej nagrody (maszyna do szycia Łucznik) to coś bardzo cennego, ale jeszcze milsze były Wasze komentarze (w trakcie głosowania internautów, jak i po ogłoszeniu wyników), za które serdecznie dziękuję! Takiej dawki słodkości nie spodziewałam się po prostu i jak same dobrze wiecie, fajnie jest wiedzieć, że ma się takich wspaniałych znajomych w patchworkowym świecie.
Dziękuję organizatorom konkursu i ich partnerom za stworzenie tego wydarzenia - takie konkursy są fajnym sposobem na promowanie polskich blogów szyciowych (oby osób szyjących i prowadzących blogi było jak najwięcej!).
Jeśli macie chwilę, to koniecznie zajrzyjcie na stronę konkursu. TUTAJ znajdziecie linki do zwycięskich blogów (w tym mojej faworytki Oulala - blog z szyciowymi filmikami-tutorialami), ale warto przejrzeć pozostałe zgłoszone blogi, bo nie brakuje prawdziwych perełek!

W podziękowaniu za Wasze wsparcie ślę - wprawdzie tylko wizualnie - te śliczne kwiaty:


Nie znałam wcześniej tego gatunku (Eustoma), ale cieszę się, że Pani z osiedlowej kwiaciarni poleciła go mojemu mężowi, gdyż na stole prezentują się cudnie.


5 lovely comments / miłych komentarzy:

 1. Gratulacje! w pełni zasłużona nagroda dla Ciebie! :) powodzenia w oczekiwaniu na narodziny Córeczki - to już tak blisko :) A dla Pierwszej Córci gratulacje udanego pokazu mody- nie nadążam z blogowym światem ale Waszą udaną współprace widziałam i bardzo mi się podoba!

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje! Osobowość patchworkowa w 100% zasłużona! Brawo :)
  Pozdrawiam
  Kamila

  OdpowiedzUsuń
 3. Juhhuu. Gratuluję! Jaki miły początek wiosny :)

  OdpowiedzUsuń

Veni... Vidi... Comentare...:)))

Dziękuję za pozostawiony przez Ciebie ślad!
W miarę możliwości staram się odpisać e-mailowo autorowi każdego komentarza. Moje odpowiedzi na blogu zamieszczam, gdy może to pomóc innym czytelnikom.

/ Thank you for your lovely comment!
If possible, I try to respond to every comment. I put my answers on the blog when it could help other readers.

>