by Julianna Gąsiorowska

Zwycięzcy! / Winners!


First of all, I would love to thank you from all my heart for all the works you have submitted to the Last minute Christmas sampler QAL contest! In my wildest dreams I haven't dreamed that there will be so many wonderful works! Almost 50 - can you believe it? (HERE you can see all the works) It was very difficult to choose only three best works. I'm glad that I shouldn't pick the winner of first place and our lovely judge Amanda Murphy did it!
I cannot understand why I wanted to pick works for 2nd and 3rd place. This was extremely hard and it wouldn't be possible without the help of my family. I asked many of them to pick their favorites and simply the most frequently chosen works got 2nd and 3rd place. And believe me, everyone have different favorites and only some of them were the same. Every time when new work appeared in the linky party I constantly thought that we have a winner. But then some new works were appearing and I wasn't so sure about my favorites. So to the very end it was a big mystery who will be chosen! All of this proves that the level of competition was very high and balanced. I hope that those of you who are not a winners will be happy despite the fact that your works have not been selected. Because indeed you have won: a new beautiful festive works, which will be wonderful decoration for next years! 
Here are the Winners:

/ Przede wszystkim, chciałabym podziękować Wam z całego serca za prace, które zgłosiłyście do konkursu w ramach Last minute Christmas sampler QAL! W najśmielszych snach nie marzyłam, że zgłosicie tyle wspaniałych prac! Prawie 50 - czy możecie w to uwierzyć? (TUTAJ możecie zobaczyć wszystkie prace). Było bardzo trudno wybrać tylko trzy najlepsze prace. Cieszę się ogromnie, że nie musiałam wybierać zwycięzcy i te trudne zadanie wypełniła nasza cudowna sędzina Amanda Murphy!
Nie mogę zrozumieć dlaczego chciałam wybrać prace, które zajmą drugie i trzecie miejsce. Było to nieziemsko trudne i nie byłoby możliwe bez pomocy mojej rodziny. Zapytałam każdego by wybrał swoje ulubione prace i po prostu zdecydowałam nagrodzić te najczęściej się pojawiające. I uwierzcie mi, każdy miał inne typy i niewiele prac w nich się powtarzało. Za każdym razem gdy pojawiała się nowa praca w linky party byłam przekonana, że właśnie została zgłoszona jedna z przyszłych nagrodzonych prac. Ale potem następne były zgłaszane i już nie byłam pewna co do moich typów. A więc do końca lista Zwycięzców była wielką zagadką! Wszystko to dowodzi, że poziom konkursu był bardzo wysoki i wyrównany. Mam nadzieję, że te z Was, które nie znalazły się na podium i tak będą zadowolone. Gdyż tak naprawdę i tak wygrałyście: nowe piękne świąteczne prace, które będą wspaniałymi dekoracjami w nadchodzących latach!
A oto Zwycięzcy:

1st place and the following prizes goes to:

Kamila @ Work With Patches 
and her mini-quilt Running through the forest

http://www.fatquartershop.com/
$50 gift certificate sponsored by Fat Quarter Shop

https://www.etsy.com/shop/sewmeasong
$50 gift certificate sponsored by Sew me a Song

http://duringquiettime.com/
5 patterns of your choice sponsored by Amy @ During Quiet Time (CraftsyEtsy)


2nd place and the following prizes goes to:

Katherine @ Sew Me Something Good
and her table runner

$35 gift certificate sponsored by Pink Castle Fabrics

http://www.fatquartershop.com/
$25 gift certificate sponsored by Fat Quarter Shop

http://www.robinspatchwork.eu/
FQ's bundle sponsored by Robin's Patchwork


3rd place and the following prizes goes to:

Kasia @ Bee in QuiltsLand

http://www.fatquartershop.com/
$25 gift certificate sponsored by Fat Quarter Shop

http://www.craftfabric.pl/
FQ's bundle sponsored by Craft Fabric


Winners from Poland will get also a special prize from publisher of Polish edition of Mollie Makes
/ Zwycięzcy z Polski otrzymają nagrody dodatkowe od wydawcy magazynu Mollie Potrafi. Kamila otrzyma 5 ostatnich numerów Mollie Potrafi i wydanie specjalne Patchwork dla początkujących, a Kasia wydanie specjalne Patchwork dla początkujących.
    But that's not it! I decided to give 7 small additional awards (FQ's bundles from my stash) for the following works (the order of showing the works is random):

/ Ale to nie koniec! Postanowiłam także przyznać 7 małych dodatkowych nagród (zestawy FQ z mojej kolekcji) za następujące prace (kolejność pokazania prac jest przypadkowa):

Bag made by Aylin / Torbę uszytą przez Aylin 

 Placemats made by Julie / Podkładki uszyte przez Julie

Mini-quilt made by Sylwia / Mini-quilt uszyty przez Sylwię

Set of pillows made by Ula / Zestaw poduszek uszyty przez Ulę

Quilt top made by Maja / Przód kocyka uszyty przez Maję

Wall hanging made by Edyta / Makatka uszyta przez Edytę

Tablecloth made by Joanna / Obrus uszyty przez Joannę


All winners are kindly asked to send me e-mail with full name and address:)

/ Wszyscy zwycięzcy są proszeni o przesłanie mi e-mailem imienia i nazwiska oraz adresu do wysyłki nagród.

22 lovely comments / miłych komentarzy:

 1. These are each so beautiful, it would be so hard to have chosen the winners. Congratulations to them all!

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluje zwyciezcom. Rzeczywiscie trudne to bylo zadanie wybrac najlepsze prace z tak wyjatkowych

  OdpowiedzUsuń
 3. Serdecznie DZIĘKUJĘ i nadal nie mogę uwierzyć, że udało mi się wygrać (i to najmniejszą z moich prac) wśród tylu pięknych projektów, które powstały w Qal'u.
  Gratuluje wyróżnionym dziewczynom, ale też wszystkim, które dzięki tej zabawie mają teraz w domach piękne rzeczy uszyte wg wzorów Julki.
  Jeszcze raz dziękuję Julce za podzielenie się z nami tymi pięknymi PP i dodatkowo zorganizowanie konkursu :D:D:D
  Pozdrawiam
  Kamila

  OdpowiedzUsuń
 4. Congrats to all the winners, there are so many wonderful projects made! I didn’t find the time to work on any of your gorgeous patterns, but I have saved them for another Christmas!! Thanks again!

  OdpowiedzUsuń
 5. Wow! There were so many gorgeous entries that it must have been very difficult to choose. I have enjoyed this QAL so much, it's been great seeing what everyone has been making and I want to say thanks to all who sewed along, for all the inspiration! I'm just so surprised and delighted to have my table runner chosen - thank you very much.

  Huge thank you to Julianna for giving us such a fun QAL - I know I will be making more projects from your wonderful blocks! A special thank you to Amanda for being our guest judge and many thanks to all the sponsors for the wonderful prizes.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale się cieszę :))) To dla mnie wielkie wyróznienie i radość ,że moja praca spodobała się , wśród tylu cudownych prac. Nie zazdroszczę roli jurora , nie jest łatwo wybierać kiedy praktycznie każda praca jest super .

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratulacje dla wszystkich zwycięzców !!! Dziękuję za wspaniałą zabawę !

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratulacje dla wszystkich. Prace naprawdę piękne i wyjątkowe :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Very well deserved winners there. Email will be sent to you.

  OdpowiedzUsuń
 10. Gratulacje dla Zwycięzców i wszystkich bawiących się którzy teraz cieszą oczy ukończonymi projektami :)

  Fantastyczne nagrody poszły w zasłużone ręce ! Dziękuję za zabawę :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Muszę się uszczypnąć, co by się przekonać, czy aby na pewno nie śnię!! :)))))

  Czuję się prawdziwie wyróżniona, doceniona i jednocześnie zaszczycona, mogąc znaleźć swoje imię w tym poście! Sam udział w QAL'u był niezwykle motywujący i inspirujący co już jest nagrodą samą w sobie - móc podziwiać tyle wspaniałych i jakże różnych prac, z których można czerpać garściami!!! I jeszcze taki finał?! Pękam z dumy! Dostałam skrzydeł. I rumieńców też :)))) Dziękuję!

  OdpowiedzUsuń
 12. Gratuluję wszystkim wyróżnionym a Julianie za świetną zabawę - pozdrawiam Asia

  OdpowiedzUsuń
 13. Wszystkie prace przepiękne! Gratuluję wszystkim biorącym udział w QAL"u! No i jeszcze wielkie brawa dla pomysłodawczyni! Nie brałam udziału, ale z przyjemnością śledziłam zabawę :)

  OdpowiedzUsuń
 14. It must have been so hard to choose. You were so generous to give these patterns for free. I hope I can try to make a few of them for next year. Congratulations to the winners and all who participated

  OdpowiedzUsuń
 15. Gratulacje dla Zwyciężczyń! Bardzo dziękuję za wyróżnienie :) bardzo mi miło i to była wielka frajda szyć z takich pięknych wzorów! Julianno nie zazdroszczę Ci roli Jurora bo wszystkie prace były wyjątkowe! :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Congratulations to all the winners your creations are simply beautiful!!! Thanks for all the wonderful patterns, I hope to find time in the New Year to use them myself.

  OdpowiedzUsuń
 17. I bet it was hard. So happy that i get a surprise too :-))))))

  OdpowiedzUsuń
 18. Piękne prace! Gratulacje dla Wszystkich.

  OdpowiedzUsuń
 19. Piękne prace :) Wszystkie .

  OdpowiedzUsuń
 20. Dziękuję za wspólną zabawę, emocje i motywację do pracy. Gratuluję wszystkim wspaniałych wyrobów. Julianno - fantastyczne projekty, świetnie się bawiłam szyjąc. Najbardziej inspirujące jest oglądanie realizacji pozostałych uczestników. Zawsze wtedy człowiek myśli: aaaa że też na to nie wpadłam...;) Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za wyróżnienie, Maja.

  OdpowiedzUsuń
 21. I znaleźć hiper ciekawego, życzę wielu sukcesów, bo na to zasługujesz, powodzenia i gratulacje dla tego wspaniałego miejsca!
  voyance gratuite en ligne par mail

  OdpowiedzUsuń
 22. Zwycięzcy! / Winners! >>>>> Download Now

  >>>>> Download Full

  Zwycięzcy! / Winners! >>>>> Download LINK

  >>>>> Download Now

  Zwycięzcy! / Winners! >>>>> Download Full

  >>>>> Download LINK PN

  OdpowiedzUsuń

Veni... Vidi... Comentare...:)))

Dziękuję za pozostawiony przez Ciebie ślad!
W miarę możliwości staram się odpisać e-mailowo autorowi każdego komentarza. Moje odpowiedzi na blogu zamieszczam, gdy może to pomóc innym czytelnikom.

/ Thank you for your lovely comment!
If possible, I try to respond to every comment. I put my answers on the blog when it could help other readers.

>