by Julianna Gąsiorowska

Tytułem podsumowania 2012 / Just to sum up 2012


This year I didn't make so many hand made things as in 2011. But still there are things that I'm proud of. I had my first works published. I made a few free tutorials and patterns. I made also a very few swaps and even finished some bee blocks (although I avoided taking part in swaps).
Here's 2012 in mosaic (this year only one):

/ Ten rok - w przeciwieństwie do 2011 - nie był tak udany pod względem ilości uszytych rzeczy. Ale i tak jest parę rzeczy, z których jestem dumna. Mam za sobą pierwsze publikacje. Podzieliłam się z Wami paroma tutorialami. Wzięłam udział w paru wymiankach i uszyłam parę pszczelich bloków (choć miałam w tym roku nie brać udziału w takich akcjach).
Oto mój 2011 rok (tym razem tylko jedna mozaika):I've got some big plans for 2013 and I hope that I will be able to finish at least 10% of it:)

/ Mam wielkie plany na 2013 i z nadzieję myślę o realizacji chociaż 10% z nich:)

13 lovely comments / miłych komentarzy:

 1. Twój blog jest dla mnie dużą inspiracją, więc szyj, szyj na potęgę!!!!!! Życzę Ci więc dużo szyciowego czasu w nowym roku!

  OdpowiedzUsuń
 2. SZCZĘŚLIWOŚCI ŻYCZĘ :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Realizacji planów: w 10%, 20% a najlepiej w 100%. Niech Świat Ci sprzyja! Szczęśliwego Nowego Roku!

  OdpowiedzUsuń
 4. Twój dorobek i tak jest bardzo imponujący!!!! Zdecydowanie trudniej jest znaleźć czas na szycie po powrocie do pracy,ale możesz być z siebie dumna!!! Udało Ci się osiągnąć naprawdę baaardzo dużo,a wszystkie prace umieszczone w mozaice są wyjątkowe:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Julka może nie za wiele prac stworzyłaś w tym roku, ale za to jakościowo zaszalałaś! Same pracochłonne projekty! Co jeden to ładniejszy...
  Wszystkiego najlepszego dla Ciebie i Twojej Rodzinki na cały Nowy Rok. Realizacji wszelkich planów i zamierzeń Ci gorąco zyczę!

  OdpowiedzUsuń
 6. Może mniej, ale jak cudnie!
  Szczęścia w Nowym Roku 2013 ! :D

  OdpowiedzUsuń
 7. oj oj brakuje mojej cudownej kosmetyczki ^^

  jeździ ze mną wszędzie, a co najważniejsze dała mi kopniaka i kilka projektów wreszcie nabrało tempa :*

  OdpowiedzUsuń
 8. Julka Twoje zebrane razem prace robią wrażenie!!!!, śliczne, pomysłowe, nowoczesne - podziwiam. Nie ilość a jakość - to jest to. Życzę realizacji chociaż 10 % bo Twoja lista planów jest pewnie olbrzymia, no i trzymam kciuki za powodzenie i sukces PP w Londynie:)
  Ciepła i radości w Nowym Roku:)

  OdpowiedzUsuń
 9. I love the deer! On the to do list! Thanks for sharing!

  OdpowiedzUsuń
 10. Liczy się jakość, a nie ilość, a z tym u Ciebie jak zawsze rewelacyjnie! Inspirujesz i za to Ci dziękuję. Spełnienia marzeń w 2013 r. Pozdrawiam Kasia

  OdpowiedzUsuń
 11. Masz tak dużo wspaniałych prac!
  Wszystkie podziwiam. Jesteś dla mnie niedoścignionym (niestety) wzorem! Życia mi nie starczy aby się choć jeden takiej rzeczy nauczyć...
  Gratuluję sukcesów i życzę kolejnych i jeszcze większych w tym roku!

  OdpowiedzUsuń

Veni... Vidi... Comentare...:)))

Dziękuję za pozostawiony przez Ciebie ślad!
W miarę możliwości staram się odpisać e-mailowo autorowi każdego komentarza. Moje odpowiedzi na blogu zamieszczam, gdy może to pomóc innym czytelnikom.

/ Thank you for your lovely comment!
If possible, I try to respond to every comment. I put my answers on the blog when it could help other readers.

>