by Julianna Gąsiorowska

Pay It Forward - 2 finished


Pamiętacie post Pay It Forward? Pewnie nie - to było tak dawno temu, ale na szczęście rok na wymiankę jeszcze nie upłynął:) Nie wiedziałam co uszyć aż do pierwszej niedzieli czerwca. Dla jednej osoby uszyłam portmonetkę, a dla drugiej kosmetyczkę (trzecia rzecz w trakcie szycia). Nie pokażę żadnych szczegółów i nie napiszę nic więcej dopóki "niespodzianki" nie dotrą do przyszłych włascicielek:)

/ Do you remember my Pay It Forward post? Probably not - it was so long time ago, but luckily for me the year for swap isn't over:) I didn't know what to sew until first June Sunday. For one swap-mate I sew coin purse and for the another pouch. I won't show them in details and I won't write about them in details until my swap-mates won't get it:)
4 lovely comments / miłych komentarzy:

 1. śliczne!!! Mimo, że to tylko kosmetyczka i portfelik w Twoim wydaniu jest to aż kosmetyczka i portfelik!!! Są cudowne!!! Niby prosta rzecz, ale za to jak dopieszczona!!! Podziwiam!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. The coin purse and pouch are lovely. I still have five PIF gifts to do before the end of the year.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam pytanie. Chciałam sobie kupić owatę(watolinę) do takiego quiltu. Jakiej grubości powinna być?

  pozdrawiam,

  Ania

  OdpowiedzUsuń

Veni... Vidi... Comentare...:)))

Dziękuję za pozostawiony przez Ciebie ślad!
W miarę możliwości staram się odpisać e-mailowo autorowi każdego komentarza. Moje odpowiedzi na blogu zamieszczam, gdy może to pomóc innym czytelnikom.

/ Thank you for your lovely comment!
If possible, I try to respond to every comment. I put my answers on the blog when it could help other readers.

>