by Julianna Gąsiorowska

Blossom


[ten post powinien zostać opublikowany w kwietniu 2018 roku, ale jakoś o nim zapomniałam... Chyba trzeba winić Instagram;)]

Od zawsze chciałam uszyć radosny quilt z moich ulubionych kolekcji Sandi Henderson (Ginger Blossom, Farmers Market i Meadowsweet). W przeszłości nawet zaczęłam nie jeden, a od razu dwa, ale oczywiście nie skończyłam (TUTAJ).

Wiedziałam, że quilt ma być kolorowy, z elementami fussy-cut, ale prosty. I wydaje mi się, że tym razem podążam w dobrym kierunku!

Mam sentyment do jednego ze wzorów z kolekcji Ginger Blossom, gdyż był on jednym z 8 wzorów, które jako pierwsze pojawiły się w moim sklepie z tkaninami. Nic dziwnego więc, że szycie bloków rozpoczęłam od sięgnięcia po niego.

***

[this post should be published in April 2018, but somehow I forgot about it! Blame Instagram;)]

I always wanted to make a happy quilt from my favourite Sandi Henderson's lines (Ginger Blossom, Farmers Market and Meadowsweet). In the past I even started not one, but even too, unfortunately I didn't finish it (HERE). 

I knew it have to be fussy-cut, colorful, but simple. And I think I'm heading into the right direction!

I have a special feelings to one of the prints from Ginger Blossom collection as it was one of 8 of my first bolts to my quilt shop... So no surprises that I started piecing the blocks with this print.


1 lovely comments / miłych komentarzy:

  1. Tôi rất thích sự sáng tạo và kết hợp hoàn hảo của bạn, rất hay, cảm ơn bạn, mời bạn xem các thông tin bài viết >>> Có cần phải lấy tủy khi làm răng sứ thẩm mỹ không??

    OdpowiedzUsuń

Veni... Vidi... Comentare...:)))

Dziękuję za pozostawiony przez Ciebie ślad!
W miarę możliwości staram się odpisać e-mailowo autorowi każdego komentarza. Moje odpowiedzi na blogu zamieszczam, gdy może to pomóc innym czytelnikom.

/ Thank you for your lovely comment!
If possible, I try to respond to every comment. I put my answers on the blog when it could help other readers.

>