by Julianna Gąsiorowska

Feeling Christmassy / W świątecznym nastroju


I made this angel last year, a few weeks before Christmas, but I didn't show it so far. This is a napkin holder (3 of 4 napkins at this table were sewn by me too). It can stand alone too, just as a decoration. This was my idea, I figure it out everthing by myself and it was fun to see that it works!

I feel Christmasy lately, so it's good time to finally show it. I'm making some Christmas ornaments shopping (each year I add some new ornaments to our collection), I'm planning what I will add to Mary's Advent calendar and just can't wait for Christmas (I know, too early for that!).

Do you feel Christmassy too?


/ Uszyłam tego aniołka w zeszłym roku, parę tygodni przed Świętami, ale jakoś dotąd go nie pokazałam. To jest obrączka na serwetki (3 z 4 serwetek  też uszyłam). Może też pełnić rolę samodzielnej stojącej dekoracji. Wykonany według mojego pomysłu, wszystko musiałam dobrze przemyśleć, więc radość z tego, że się udało była ogromna.

Ostatnio jestem cały czas w świątecznym nastroju, więc to chyba dobra chwila by go w końcu pokazać. Przekopuję internet w poszukiwaniu ozdób choinkowych (co roku parę nowości dodaję do naszej kolekcji), obmyślam co w tym roku umieścić w kalendarzu adwentowym Marysi i już nie mogę się doczekać Świąt (wiem, trochę na to za wcześnie!).

Czy Wy też wpadłyście już w taki świąteczny nastrój?

5 lovely comments / miłych komentarzy:

 1. The angle is so cute. Great job of making her and the napkins. Beautiful table setting.

  OdpowiedzUsuń
 2. What a fun idea, Julianna! Your angel is wonderful and adds such charm to the table setting. Love those handmade touches (the handmade napkins, the crochet snowflakes and the bottle brush trees) for really making it all extra special!

  Looking forward to seeing to seeing more of your creative ideas (can you believe Christmas is only 7 weeks away???? ;o).

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale piękny anioł! A wiesz, że ja tez już myślę o świętach :) dzieciaki mają kalendarze adwentowe na słodycze a w tym roku dodamy sobie dwie rzeczy do adwentowego czasu, jedną z nich jest Drzewo Jessego a drugie to dobre uczynki które w formie ozdabiania szaty Maryi przygotują nasz plakat na pojawienie się Dzieciątka. Staram się też skończyć moją ręcznie szytą serwetę oby do Świąt się udało bo już 2 lata powstaje. Serdeczne pozdrowienia!

  OdpowiedzUsuń
 4. Cute angel and such a pretty festive table setting.

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczny Aniołek i świetny pomysł :-) A stół tak pięknie nakryty! Wesoły, kolorowy, klimatyczny... tylko patrzeć i patrzeć :-)

  OdpowiedzUsuń

Veni... Vidi... Comentare...:)))

Dziękuję za pozostawiony przez Ciebie ślad!
W miarę możliwości staram się odpisać e-mailowo autorowi każdego komentarza. Moje odpowiedzi na blogu zamieszczam, gdy może to pomóc innym czytelnikom.

/ Thank you for your lovely comment!
If possible, I try to respond to every comment. I put my answers on the blog when it could help other readers.

>