by Julianna Gąsiorowska

Mug Rug for me?


Uszyłam dla siebie Mug Rug (jak to po polsku nazwać?) - wszystko dlatego, że chciałam połączyć trzy tkaniny ze sobą, ale potem różne rzeczy mi przychodziły do głowy i te tkaniny zupełnie zniknęły w gąszczu detali... 
Najbardziej spodobała mi się reakcja mojej córeczki, która na widok Mug Ruga krzyknęła "Mamusia!" i przytuliła się do pin-up girl:) I teraz nie chce mi oddać mojego Mug Ruga:)))
Mug Rug wziął udział w Konkursie, ale zostało do niego zgłoszonych tyle cudnych Mug Rugów, więc po prostu wiedziałam, że jest bez szans na nagrody. Jednak najważniejsze jest to, że przy jego szyciu miałam sporo radości i że... skończyłam to co zaczęłam szyć:)))

/ I sew Mug Rug for me - only because I had to put some fabric together, but then I had too many ideas and these fabrics are not clearly visible...
I love the reaction of my little daughter when she saw this Mug Rug - she said: "Mummy" and gave a hug to pin-up girl:) And now she doesn't want to give me back my Mug Rug:)))
Mug Rug was taking part in Contest - there were sooo many gorgeous Mug Rugs that I just knew that my Mug Rug doesn't win anything. But the most important is that I had so many fun sewing my Mug Rug and that... I finish it:)))11 lovely comments / miłych komentarzy:

 1. I sie wydalo, ze ta na mug rug'u to Ty... Przeciez coreczka nie klamie :P Jakze milo bylo wziac udzial w konkursie z tak wspaniala konkurencja :) Teraz czekam z niecierpliwoscia az skonczysz TZtowy mug rug... i sie nam pochwalisz :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Eee... wg córki byłam też na okładce Twojego Stylu i na kartoniku z sokiem (Barbie:D)...
  Jaka ze mnie konkurencja? Mój MR był bez szans przy Twoich! (jestem zdziwiona I miejscem, ale ciii...:)

  OdpowiedzUsuń
 3. obstawiałam że ta właśnie może być Twoja :) a która wygrała tak z ciekawości??

  OdpowiedzUsuń
 4. Julka Twoja wyjatkowo mi sie podobała, jeszcze zanim wiedziałam że to Twoja:) Teraz jak dodatkowo jeszcze wiem, że Ty na niej jesteę, to już w ogóle uważam ją za cudeńko!

  OdpowiedzUsuń
 5. Wow!!! That is the *coolest* mug rug I've ever seen! I am so in love with it, and I can see why she doesn't want to give it back!!

  OdpowiedzUsuń
 6. nie wiem co to mug rug,ale uwielbiam pin up girls :P

  zapraszam do mnie-już się wiosennie zorganizowałam:P

  OdpowiedzUsuń
 7. niezwykle nowatorskie. Podoba mi się

  OdpowiedzUsuń
 8. Madziulo, szczegóły są tutaj: http://sewdollswhosnext.blogspot.com/2011/02/mug-rug-winners-announced-and-draw-for.html
  (jedną z nagrodzonych pewnie znasz:)

  Gazyniu, Uleńko, okazało się, że jednak coś muszę robić typowego dla siebie, bo parę osób odgadło:)

  Anito, ja też do końca nie wiem:D tzn. jest to taka większa podkładka pod kubek (na tyle duża by zmieściły się na niej jeszcze jakieś słodkości:)

  Sara, thanks:)

  Quiltilicious - thank you! Did you use some translator? I'm almost sure that you can't speak Polish:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Co masz na myśli, kiedyś jakiś;-) tłumaczyć ... jak rude

  OdpowiedzUsuń
 10. Twój Mug rug jest świetny i bardzo mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń

Veni... Vidi... Comentare...:)))

Dziękuję za pozostawiony przez Ciebie ślad!
W miarę możliwości staram się odpisać e-mailowo autorowi każdego komentarza. Moje odpowiedzi na blogu zamieszczam, gdy może to pomóc innym czytelnikom.

/ Thank you for your lovely comment!
If possible, I try to respond to every comment. I put my answers on the blog when it could help other readers.

>